Leidyklos atmetė ir pirmą, ir antrą, ir trečią mano knygą. Daugiau negu pusė iš viso nieko neatsakė, kiti tiesiog parašė, kad neleis knygos. Tik keletas parašė laiškus su rimtesniais komentarais. Nustojau laukti teigiamo atsakymo.  /  
... Vieną dieną buvau šauniausias mokinys, o kitą dieną mokykloje visi į mane bado pirštais, o namie niekas su manimi nesišneka. Netekau visko, ką turėjau. Iš to tikriausiai gimė mano paniška baimė klysti, perfekcionizmas ir perdėtas noras viską kontroliuoti.   /